UTOROK    19:30 – 21:30
od 04.09.208 každý týždeň
LEKTORI: Martin Vrabko a Lucia Pajszerová
INFORMÁCIE:  lucia@intimne-umenia.sk, 0908 575 717


Termíny stretnutí a rezervácie

Tantrická skupina zameraná na hlbšiu prax nadväzujúcu na tantrickú cestu “Od sexu k nadvedomiu”.
Skupina je pravideľne v utorok a je otvorená tak účastníkom našich víkendových workshopov  ako aj záujemcom bez predošlej tantrickej praxe.


“10 tisíc hodín v akomkoľvek odbore nás urobí majstrom.”


Súčasťou utorkových skupiniek je aj určitá dávka prekvapenia – vstúpenia do neznáma. Do priestoru, kde si hlava nemá šancu vytvoriť predstavy a prípadné predsudky s názvov meditácií, či popisu cvičení. A urobiť si tak názor najmä vďaka vlastnému zážitku.

  • Bude to niečo, čo vnímame ako dôležité na ceste tantrou. Čo pomáha zvedomiť jednotlivé oblasti k tomu, aby energia mohla človekom slobodnejšie prúdiť.
  • Bude to niečo, čo je absolvovateľné v rámci trojhodinovej štruktúry v priestoroch Lotus Jogy v malej skupinke.
  • Dávame ohľad aj na to, či už účastníci majú niečo za sebou, alebo ešte vôbec nie.

Rovnako ako v mnohých oblastiach, aj pre tantrickú prax platí, že opakovaním cvičení, rituálov a tantrických procesov môžeme zažívať stále väčšiu intenzitu a hĺbku prežívania seba a svojho partnera / svojej partnerky.

Na pravidelnej skupine sa venujeme tak opakovaniu a prehlbovaniu procesov z našich intenzívnych víkendových skupinových workshopov ako aj iným, rovnako dôležitým procesom.

Vytvárame priestor na osobné hlbšie zdieľania a individuálnu prácu podporenú skupinovou dynamikou.

Na pravidelnej skupine môžete stretnúť ľudí s blízkym naladením sa na objavovanie nepoznaného a ľudí so záujmom o ponáranie sa do sveta magických hĺbok rôznych aspektov nášho života.