TANTRA PRE ŽENY

KEDY: 30.09.2019 –  27.01.2020 (pondelok)
ČAS: 19:30 – 22:00 hod
CENA:  195 €/ 13 stretnutí á 15 €, platba za jednotlivé lekcie 20 €

TERMÍNY: 
LEKTORKA :  Ing. Jana Kaššová

Dochádzková uzavretá skupina je určená pre ženy, ktoré sa navracajú k svojím najhlbším zdrojom a objavujú svoju vrodenú múdrosť, aby sa moc lásky mohla naplno prejaviť. 
Tento jedinečný program channelovala špeciálne pre ženy tantrická osvietená učiteľka  Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, aby žena mohla vstúpiť do svojej sily a vyživovať seba a svoje okolie.
Rešpektuje ženu a jej potreby. Je zameraný na rozvoj ženských pozitívnych aspektov. Pokiaľ žena nemá spojenie s týmito aspektami, neustále niečo hľadá a cíti nespokojnosť. Je odpojená od vlastných zdrojov od svojej prirodzenej vnútornej sily.

Ženská cesta k osvieteniu je iná ako mužská. Žena k transformácii svojho vedomia a osvieteniu využíva svoju sexuálnu energiu. Na aktiváciu využíva tanec, vyjadrovanie emócií, masáže, bezpečné prostredie a silu ženského kruhu.

2.MODUL – 2. čakra: ŽENSKÁ POSVÄTNÁ SEXUALITA

Tento modul je zameraný ne témy spojené s emočným plynutím, zrodením, smrťou, hlbokým prijatím zraniteľnosti a otvorením sa tvorivosti a životu.

Prácou v druhej čakre sa otvárame emočnej plynulosti. Ak dokážeme pochopiť a prijať emócie v ich rozmanitosti, bez odmietania a hodnotenia, Kundalini energia môže stúpať otvoreným kanálom.

2. čakra je spojená so zrodením a smrťou, kde hlavnou emóciou je strach. Tým, že pristupujeme k portálom zrodenia a smrti s hlbokým prijatím, učíme sa plynutiu a otvárame sa premenám a transformácii.

Podbruško je miesto, kde v lone matky dostávame život. Po narodení je táto oblasť stále hlbokým prepojením s kozmickou maternicou, s Bohyňou.

Švádhištána – 2. čakra, je spojovaná s nevedomím a emóciami. Sú v nej uložené spiace spomienky karmy. Skrýva v sebe nevedomé túžby, hlavne sexuálne.
Zdvihnúť sexuálnu energiu vyššie ako do 2 čakry vyžaduje odvahu a láskavé vedenie. Mnoho osvietených jogínov a majstrov sa muselo stretnúť so svojím nevedomím v oblasti sexuality a prejsť vlastným zmätkom.

Fyzická úroveň: rozmnožovanie
Je spojená s genitáliami, močovým systémom a ľadvinami.
Prejavy: Zmyslená túžba, únava, odpor, stud, malátnosť a ospalosť.
Hlavnou oblasťou: vzťahy, násilie, závislosti, základné emočné potreby a potešenie.

Program je určený pre absolventky Mohednžodáro 1 alebo ženy, ktoré už majú nejakú skúsenosť s tantrickou skupinou.
Počet miest na každom kurze je obmedzený.


Pre začiatočníčky je vhodný Kurz Mohendžodáro tantra joga pre ženy.

DRESS CODE: šaty alebo sukňa, 
pripravte si: sárong (plážová šatka veľká), masážny olej – kokosový (neparfumovaný), plachtu na masáže, šatku na oči, malé zrkadlo

Program V ŽENSKOM ŽIVLE má 4 moduly:
1. modul  – 4. čakra – Sila srdca:   xxx
2. modul – 2. čakra – Ženská posvätná sexualita: 30.09.2019 – 27.01.2020
3. modul – 6. čakra – Ženská intuícia a liečenie:   jar 2020
4. modul – 7. čakra – Spiritualita ženy: jeseň 2020

Moduly je možné absolvovať postupne – ako celok alebo jednotlivo, na poradí nezáleží.
KAŽDÝ MODUL – KURZ JE MOŽNÉ ABSOLVOVAŤ LEN V CELKU – UZAVRETÁ SKUPINA.


Teším sa na Vás.
Jana Kaššová.