Kurzy sú uzavreté, hodiny sú koncipované tak, aby ste si odniesli komplexný a bohatý balíček nástrojov. Pri pravidelnom cvičení sa účinok zosilňuje.

Cvičenie je pre všetky úrovne, začiatočníci sú vítaní 🙂 nie je potrebná predchádzajúca skúsenosť s jógou. Zároveň sa teším i na všetkých skúsených, kundalini jóga je zážitkom vlastnej skúsenosti, level a náročnosť si vie každý uspôsobiť.

PROGRAM:

UVOĽNENIE STRESU 8-týždňový kurz
KEDY: 13.02.2020 – 02.04.2020
LEKTORKA:  Katka Jaspriya Atma Kaur

INFORMÁCIE:  katarina.regis.klindova@gmail.com
REGISTRÁCIA:  katarina.regis.klindova@gmail.com
facebook event: TU
LINK FACEBOOK: Šťastný život – kundalini jóga a terapie

Tento kurz je špecificky zameraný na tému fyzického, mentálneho, emočného a podvedomého napätia, blokov, bolestí a prekážok, ktoré si stresom a vnútorným i vonkajším tlakom vytvárame.
Cez účinné techniky kundalini jógy si spolu prežijeme, ako tieto ťažkosti uvoľniť, prijať a pustiť. Každý sám si precíti, ktorý spôsob mu najlepšie pomáha pri zvládaní náročných situácií.
Budeme pracovať najmä s našim nervovým systémom, ktorý keď posilníme, budeme odolnejší, silnejší a tak pokojnejší a vedomejší v rôznych záťažových momentoch.

JARNÉ PREBUDENIE DO KRÁSY 8-týždňový kurz
KEDY: 16.04.2020 – 04.06.2020
LEKTORKA:  Katka Jaspriya Atma Kaur

INFORMÁCIE:  katarina.regis.klindova@gmail.com
REGISTRÁCIA:  katarina.regis.klindova@gmail.com
facebook event: TU
LINK FACEBOOK: Šťastný život – kundalini jóga a terapie

Po Zime, ktorá nás liečivo vtiahla do temnoty a tmy našich bolestí, zranení a potlačených emócií i neprijatých častí nás samotných, ponúkla nám zastavenie, spomalenie, reflexiu, uzavretie sa a oddych, prichádza znovuzrodenie a svetlo v podobe Jari.
Srdečne ťa pozývam otvoriť sa, nadýchnuť a rozžiariť svoje vnútro. Rozkvitnúť a rozhýbať svoje telo. Presvetliť a uvoľniť myseľ. Roztancovať dušu a prebudiť sa do krásy 🙂

Kurz je zameraných na posilnenie nervového systému, rozprúdenie lymfy, očistenie tela od toxických látok, harmonizáciu hormonálneho systému, podporu imunity a zvýšenie vitality.
Každá lekcia obsahuje fyzické cvičenie (krija), hlbokú relaxáciu a meditáciu.

Kurzami Vás povedie: Katka Jaspriya Atma Kaur.

“Bolievala ma krčná chrbtica, pravidelne ma trápili kŕče v bruchu.
Bola som hnaná vonkajšími očakávaniami a cieľmi, ktoré však neboli v súlade s mojim Ja. Tlačila som na okolnosti a ľudí, a najmä seba, aby som naplnila nejaký pomyslený ideál. Bola som nešťastná, cítila som sa nepochopená a mala som problém otvoriť sa iným. Skúšala som rôzne techniky, každá ma niekam posunula, niečo mi otvorila, naučila.
Už pri prvom stretnutí s Kundalini jogou som sa začala meniť “viditeľne” 🙂 Dnes hovorím, že je pre mňa ten najefektívnejší a najsilnejší nástroj na uvoľnenie stresu. Učí ma prijímať, vedome vnímať, byť pevná a láskavá.
Učí ma vážiť si samú seba a súcitne vnímať druhých i všetky situácie, ktoré prichádzajú”.