Tehotenská príprava, gravid joga, poradenstvo pri dojčení

LEKTORKA:  Mgr. Alexandra Somorovská

INFORMÁCIE A REGISTRÁCIA: info@cestarodica.sk
KONTAKT: 0905 920 048
LINK: www.cestarodica.sk, www.mamila.sk

Joga v tehotenstve má blahodárne účinky na priebeh tehotenstva – pomáha pri bolestiach chrbta, opuchnutých nohách, uvoľňuje napätie a stres.

Túžiš po:
pohybe v tehotenstve?       
lepšom pôrode?
a pripraviť sa na pôrod a mať kondičku na život s bábätkom?

Príď vyskúšať hodinu gravidjogy a naučíš sa, ako posilniť a zrelaxovať telo, myseľ, a pripravíš sa na pôrod . Takisto sa spoznáš s ďalšími nastávajúcimi mamičkami z tvojho okolia a spoločne sa naučíte odbúrať si každodenný stres a naladiť sa na bábätko.

Tehotenská joga
– prináša zlepšenie spánku
– znížuje hladiny stresu a úzkosti, prináša pohodu a uvoľnenie
– znižuje napätie v dolnej časti chrbta, zmierňuje nevoľnosť
– zvyšuje pevnosť, pružnosť a odolnosť svalov potrebných k pôrodu

Lekcia ťa prevedie základnými pozíciami vhodnými pre tehotné ženy. Spoznáš aj dychové cvičenia a relaxačné techniky, ktoré sú mimoriadne užitočné na uľahčenie pôrodu, a zároveň ti dodajú vyváženosť pohybu, dychu a postarajú sa tak o harmóniu tela a mysle.

Vítané sú aj ženy, ktoré pred tehotenstvom nikdy necvičili a dobre im padne trocha pohybu a oddychu zároveň.

Alexandra Somorovská:

Ako dula, inštruktorka jogy a laktačná poradkyňa – sa venuje tehotným a podpore budúcich a čerstvých rodičov. Chce, aby mali ženy možnosť zažiť čo najpríjemnejší pôrod a pohodové začiatky svojej novej rodiny.
Saši prirástlo k srdcu vzťahové rodičovstvo a vnímavý prístup vo výchove, meditatívna yin joga, a kraniosakrálna terapia – či už v tehotenstve, popôrodnom období, alebo kedykoľvek, keď treba niečo „riešiť“.
Môžete ju stretnúť aj vo viacerých občianskych združeniach, je zakladateľkou projektu Cesta rodiča a pôsobí v Bratislave a Malackách.